  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H38-W32
  • Zoro # G513507505
Width
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H38-W32
Width
32 in
Height
38 in
Mesh Size
32 in x 38 in
Frame Thickness
0.3125 in