  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H38-W32
  • Zoro # G513608882
/ea
Key Features
Width
32 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL6
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H38-W32
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
32 in
Height
38 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
32 in x 38 in