  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H46-W32
  • Zoro # G913590831
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H46-W32
Width
32 in
Height
46 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
32 in x 46 in