  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H47-W32
  • Zoro # G913604484
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H47-W32
Width
32 in
Height
47 in
Mesh Size
32 in x 47 in
Frame Thickness
0.3125 in