  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H51-W32
  • Zoro # G813622335
/ea
See details
Key Features
Width
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H51-W32
Width
32 in
Height
51 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
32 in x 51 in