  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H56-W32
  • Zoro # G213748499
/ea
See details
Key Features
Width
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H56-W32
Width
32 in
Height
56 in
Frame Thickness
1.25 in