  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H59-W32
  • Zoro # G113738385
/ea
See details
Key Features
Width
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H59-W32
Width
32 in
Height
59 in
Frame Thickness
1.25 in