  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H67-W32
  • Zoro # G713574710
/ea
See details
Key Features
Width
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H67-W32
Width
32 in
Height
67 in
Mesh Size
32 in x 67 in
Frame Thickness
0.3125 in