  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H73-W32
  • Zoro # G613582112
Width
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H73-W32
Width
32 in
Height
73 in
Mesh Size
32 in x 73 in
Frame Thickness
0.3125 in