  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H78-W32
  • Zoro # G413610596
/ea
See details
Key Features
Width
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H78-W32
Width
32 in
Height
78 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
32 in x 78 in