  • Mfr # FS1-C01-MSBV-L00-H34.313-W32.313
  • Zoro # G513795582
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
32.313 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
FS1-C01-MSBV-L00-H34.313-W32.313
Width
32.313 in
Height
34.313 in
Mesh Size
32.313 in x 34.313 in
Frame Thickness
0.3125 in