  • Mfr # DH3-L48-MSBV-L00-H26.25-W32.875
  • Zoro # G413794333
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
32.875 in
Height
26.25 in
Window Screen Type
Double hung
Mesh Type
BetterVue
Series
DH3
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DH3-L48-MSBV-L00-H26.25-W32.875
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
32.875 in
Height
26.25 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
32.875 in x 26.25 in