  • Mfr # SL7-C01-MSBV-L00-H26.25-W32.875
  • Zoro # G213793864
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
32.875 in
Height
26.25 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SL7-C01-MSBV-L00-H26.25-W32.875
Width
32.875 in
Height
26.25 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
32.875 in x 26.25 in