  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H10-W33
  • Zoro # G513577850
Width
33 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H10-W33
Width
33 in
Height
10 in
Mesh Size
33 in x 10 in
Frame Thickness
0.3125 in