  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H10-W33
  • Zoro # G013740198
Width
33 in
Mesh Type
UltraVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H10-W33
Width
33 in
Height
10 in
Frame Thickness
1.25 in