  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H11-W33
  • Zoro # G313607009
Width
33 in
Mesh Type
UltraVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H11-W33
Width
33 in
Height
11 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
33 in x 11 in