  • Mfr # FS1-C01-MSBV-L00-H28.3125-W33
  • Zoro # G513795070
Width
33 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
FS1-C01-MSBV-L00-H28.3125-W33
Width
33 in
Height
28.3125 in
Mesh Size
33 in x 28.3125 in
Frame Thickness
0.3125 in