  • Mfr # FS2-C01-MSUV-L00-H28.3125-W33
  • Zoro # G313794907
Width
33 in
Mesh Type
UltraVue
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
FS2-C01-MSUV-L00-H28.3125-W33
Width
33 in
Height
28.3125 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
33 in x 28.3125 in