  • Mfr # DH7-L48-MSBV-L00-H28.313-W33
  • Zoro # G313795447
Width
33 in
Mesh Type
BetterVue
Series
DH7
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DH7-L48-MSBV-L00-H28.313-W33
Width
33 in
Height
28.313 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
33 in x 28.313 in