  • Mfr # FS1-C01-MSAL-L00-H28.313-W33
  • Zoro # G513794677
/ea
Key Features
Width
33 in
Window Screen Type
Full screen
Mesh Type
Aluminum
Series
FS1
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
FS1-C01-MSAL-L00-H28.313-W33
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
33 in
Height
28.313 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
33 in x 28.313 in