  • Mfr # FS1-C01-MSUV-L00-H28.313-W33
  • Zoro # G213793895
Width
33 in
Mesh Type
UltraVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
FS1-C01-MSUV-L00-H28.313-W33
Width
33 in
Height
28.313 in
Mesh Size
33 in x 28.313 in
Frame Thickness
0.3125 in