  • Mfr # SH2-L48-MSBV-L00-H28.313-W33
  • Zoro # G313795768
/ea
Key Features
Width
33 in
Window Screen Type
Single hung
Mesh Type
BetterVue
Series
SH2
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SH2-L48-MSBV-L00-H28.313-W33
Width
33 in
Height
28.313 in
Mesh Size
33 in x 28.313 in
Frame Thickness
0.3125 in