  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H34-W33
  • Zoro # G713590413
Width
33 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H34-W33
Width
33 in
Height
34 in
Mesh Size
33 in x 34 in
Frame Thickness
0.3125 in