  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H43-W33
  • Zoro # G113613149
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
33 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H43-W33
Width
33 in
Height
43 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
33 in x 43 in