  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H43-W33
  • Zoro # G713614058
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
33 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H43-W33
Width
33 in
Height
43 in
Mesh Size
33 in x 43 in
Frame Thickness
0.3125 in