  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H48-W33
  • Zoro # G613576456
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
33 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H48-W33
Width
33 in
Height
48 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
33 in x 48 in