  • Mfr # SL2-C01-MSBV-L00-H50-W33
  • Zoro # G713508814
/ea
See details
Key Features
Width
33 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSBV-L00-H50-W33
Width
33 in
Height
50 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
33 in x 50 in