  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H52-W33
  • Zoro # G913611031
Width
33 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H52-W33
Width
33 in
Height
52 in
Mesh Size
33 in x 52 in
Frame Thickness
0.3125 in