  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H53-W33
  • Zoro # G913624666
Width
33 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H53-W33
Width
33 in
Height
53 in
Mesh Size
33 in x 53 in
Frame Thickness
0.3125 in