  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H55-W33
  • Zoro # G513747550
Width
33 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H55-W33
Width
33 in
Height
55 in
Frame Thickness
1.25 in