  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H59-W33
  • Zoro # G113580236
Width
33 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H59-W33
Width
33 in
Height
59 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
33 in x 59 in