  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H66-W33
  • Zoro # G413590928
Width
33 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H66-W33
Width
33 in
Height
66 in
Mesh Size
33 in x 66 in
Frame Thickness
0.3125 in