  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H69-W33
  • Zoro # G213508093
/ea
See details
Key Features
Width
33 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H69-W33
Width
33 in
Height
69 in
Mesh Size
33 in x 69 in
Frame Thickness
0.3125 in