  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H71-W33
  • Zoro # G213738025
Width
33 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H71-W33
Width
33 in
Height
71 in
Frame Thickness
1.25 in