  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H80-W33
  • Zoro # G113746335
Width
33 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H80-W33
Width
33 in
Height
80 in
Frame Thickness
1.25 in