  • Mfr # DH8-C01-MSBV-L00-H31.07-W33.128
  • Zoro # G113794084
Width
33.128 in
Height
31.07 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DH8-C01-MSBV-L00-H31.07-W33.128
Width
33.128 in
Height
31.07 in
Mesh Size
33.128 in x 31.07 in
Frame Thickness
0.3125 in