  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H11-W34
  • Zoro # G713620561
Width
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H11-W34
Width
34 in
Height
11 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
34 in x 11 in