  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H12-W34
  • Zoro # G913621597
Width
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H12-W34
Width
34 in
Height
12 in
Mesh Size
34 in x 12 in
Frame Thickness
0.3125 in