  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H19-W34
  • Zoro # G413616390
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H19-W34
Width
34 in
Height
19 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
34 in x 19 in