  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H21-W34
  • Zoro # G413603611
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H21-W34
Width
34 in
Height
21 in
Mesh Size
34 in x 21 in
Frame Thickness
0.3125 in