  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H27-W34
  • Zoro # G513506485
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
34 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL2
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H27-W34
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
34 in
Height
27 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
34 in x 27 in