  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H31-W34
  • Zoro # G613587094
Width
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H31-W34
Width
34 in
Height
31 in
Mesh Size
34 in x 31 in
Frame Thickness
0.3125 in