  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H33-W34
  • Zoro # G213738124
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
34 in
Window Screen Type
Wicket
Mesh Type
UltraVue
Series
WK1
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H33-W34
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
34 in
Height
33 in
Frame Thickness
1.25 in