  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H38-W34
  • Zoro # G413742365
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H38-W34
Width
34 in
Height
38 in
Frame Thickness
1.25 in