  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H41-W34
  • Zoro # G313568706
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H41-W34
Width
34 in
Height
41 in
Mesh Size
34 in x 41 in
Frame Thickness
0.3125 in