  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H41-W34
  • Zoro # G113576154
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
34 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H41-W34
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
34 in
Height
41 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
34 in x 41 in