  • Mfr # SL5-L48-MSAL-L00-H48-W34
  • Zoro # G113582995
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSAL-L00-H48-W34
Width
34 in
Height
48 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
34 in x 48 in