  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H50-W34
  • Zoro # G113621748
/ea
See details
Key Features
Width
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H50-W34
Width
34 in
Height
50 in
Mesh Size
34 in x 50 in
Frame Thickness
0.3125 in