  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H52-W34
  • Zoro # G913585974
Width
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H52-W34
Width
34 in
Height
52 in
Mesh Size
34 in x 52 in
Frame Thickness
0.3125 in