  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H59-W34
  • Zoro # G513747161
/ea
See details
Key Features
Width
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H59-W34
Width
34 in
Height
59 in
Frame Thickness
1.25 in